MayaPack Hakkında
Mayapack her çeşit özel sipariş karton çanta ve çevre dostu diğer materyallerden yapılmış hediye paketleme ürünleri üretiminde pazar lideridir.
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçin
open

Hakkımızda

 Ana Sayfa / Hakkımızda
 
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

Fabrikadan Satış

Mayapack her çeşit özel sipariş karton çanta ve çevre dostu diğer materyallerden yapılmış hediye paketleme ürünleri üretiminde pazar lideridir.

Her türlü iş ve etkinliğe uygun tür çanta yapmakla gurur duyan, İstanbul'da temelleri kurulmuş bir fabrikayız. Her çeşit dizayn, materyal, boyut ve stilde lüks çanta seçenekleri ile ihtiyaçlarınızın karşılığını temin ederiz.

Materyallerimizi etik bir biçimde tedarik ediyor ve orman müdürlüğünün tüm standartlarını gözetiyoruz. Üretimimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için export@mayapack.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ne Avantajı var

Eşsiz bir ürün, pazarlama ve ambalajlama çözümü sunuyoruz.


Her türlü işe ve her duruma uygun bir çanta üretmekten gurur duyuyoruz.


MayaPack'te hiçbir müşteri çok büyük veya küçük değildir; yüksek adet siparişleriniz için daha çok tasarruf edebilirsiniz.


Üretimimizde son teknoloji, kaliteli ekipman ve özel çalışan ekibimizden yararlanıyoruz.

Şirket Kurucusu


Tayfun KARAÇAY

Kurucu Şirket Yöneticisi

M ayaPack Türkiye’de önde gelen lüks karton çanta üreticilerindendir. El işçiliği profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Her bir karton çanta tek tek kalite kontrolden geçerek teslimata hazırlanılır.


Üretim tesisimizde Avrupa’nın en güvenilir markalarının (Heilderberg-MAN Roland) son teknoloji makinalarını kullanıyoruz. İçe ve dışa 8 renk ofset baskı uygulayabiliyoruz. Laminasyon, UV lak, varak/yaldız, gofre gibi tüm üretim işlemlerini kendi tesislerimizde, deneyimli uzman kadromuzla yapmaktayız.


Mayapack olarak ürünlerimizin Avrupa’nın her yerine dağıtımı ve tesliminde de deneyimliyiz. Portekiz’den Finlandiya’ya Yunanistan’dan İzlanda’ya özel anlaşmalarla en iyi servisi sağlayan, güvenilir, ekonomik ve hızlı bir lojistik partner ağı kurduk.


Satış sorumlularımız her türlü talep ve sorularınıza cevap verebilecek teknik donanıma sahipler. 1500 üzeri standart ebadımız var. Tek renkten 4 renk işleme, içinde lak, gofre, varak, kuş gözü, kurdele gibi tüm ekstra uygulama fiyatlarının da dahil olduğu, 250 adet’ten 10.000 adete kadar standart fiyatların bulunduğu, başka hiç biryerde bulamayacağınız bir starndart fiyat listemiz mevcuttur.


Avrupanın hangi ülkesinde olursanız olun fiyat listemizde kapıdan kapıya teslimat için fiyatlarımızı bulabileceksiniz. Buna ek olarak Fiyat listemizde , palet ebadı gibi paketleme birliglerine ek olarak , ağırlık ağırlık koli içi ebadı , üretim ve teslimat süreleri gibi bir çok bilgi yer almaktadır…


Sizinle güvenilir, uzun vadeli bir ortaklık kurmak için tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

KARİYER

Eğer ailemize katılmak isterseniz , tüm bilgilerinizin bulunduğu ve güncel resminizin ekli olduğu CV nizi ik@mayapack.com.tr adresine mail atabilirsiniz.TASARIM HİZMETİ

Grafik departmanımız sizlere yüksek kalitede hizmet sunmaktadır…dizaynlarınız en ince detaylara kadar kontrol edilmektedir, ve sizlere üretime başlamadan önce son onay için gönderilmektedir. Yenilikçi ve yaratıcı fikirleriniz için her zaman Grafk takımımızdan destek alabilirsiniz..  

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

The following terms and conditions are guilty for all orders supplied by our company. In cease of the customer will order the product/s or service/s, below subjects are confirmed in advance.

QUOTES; Our company always serves and confirms a written quotation on the product/s or service/s required, which may withdraw or alter it without notice. Once the client accepts the quote and issues an order we will re-confirm the price and stock availability prior to accepting and processing your order.

PRICES; Our company deal with local, national and international suppliers and co-factories to ensure you receive quality products and service. Our aim is to ensure that prices quoted are accurate at all times however we maintain the right to change prices without notice.

ORDERS; All orders must be confirmed in writing. Purchase orders must have an order/reference number shown. In the event the company does not use the Purchase Order system then a faxed order on letterhead duly signed will suffice. Likewise an email from an authorised person will also be accepted. Verbal instructions or orders will not be accepted.

QUANTITY CHANGES TO ORDERS; Any changes to quantity ordered must be made in writing to us. Any increase in the order must be regarded as a separate contract unless written notification is received before work commences on the original order.

CANCELLATION OF ORDERS; After receiving purchase order and advance payment and an artproof signed it is agreed that we will supply your products as stated on the order and in the specified time. If you cancel an order after this time cancellation fees may apply. Customer accepts all fees, which our company invoice.

QUANTITY VARIATION; In behalf of our contract by delivery of a quantity within +/- 10% of the goods ordered and you will be charged at the contract rate for the quantity delivered.

PAYMENT TERMS; General payment term is minimum 50% in advance and balance before shipment of the invoice. We reserve the right to invoice any such discounts to accounts which become overdue.

PRODUCT; Our company reassures replace defective products in case of customer inspects the order by an international inspection companies like SGS. Customers has to control all products after receiving the shipment. 1 week after receiving the shipment, customer has no right on replacing defective products, except for quality problems.

DELIVERY; Our Company will endeavour to deliver your goods as requested and on time. We rely on the information supplied to us by our suppliers and decorators as being accurate and timely. FOB & DAP shipments the risk in the goods shall pass to you on delivery. All goods, delivered or not, remain our property until payment is received in full. Special rush deliveries can usually be arranged but will usually be subject to additional charges. Any delivery time our company gives to the client is only an estimate. We are not liable to the customer for any loss or damage (including any consequential loss or damage)arising from goods lost or delayed due to circumstances beyond our control such as; Transport failure, accident, fire, flood, war, act of terrorism, industrial action, supplier delay, manufacturer delay, international or Turkish Customs Departments, theft or vandalism.

PACKAGING; If not agreed on proforma invoice and official order, all offers bsaed on products each in polybag and packed in double layer kraft 60*40*40 cm exctn. Exctns double circled, on shrinked EU pallets.

INSURANCE; All CIF order shipments are insurance by our company.

SAMPLES; All showroom, stock, OEM, ODM, printed and non-printed samples will be charged and refunded with official order. Samples will be send with freight collect.

ARTWORK AND PRINTING; Customer is responsible to arrange all documents and information, which our company requests for artworking and printing. Customer, takes all responsibilities of product and printing causes, who beware receiving and confirming real samples, but confirming via sample photos sent by our company.

TESTING REPORTS & INSPECTION; All testing, audit and inspection operation fees paid by customer or added to the order invoice.

The above terms and conditions of sale apply to the exclusion of all other conditions, which may be made by the customer or legal entity placing an order with our company.

  •   Yuzyil Mah. Matbaacilar Sitesi 1.Cad No:102, 34204 Bagcilar / Istanbul / Turkey
  •   +90 212 506 03 32
  •   +90 212 506 03 64
  • export@mayapack.com.tr

MayaPack Hakkında

Mayapack her çeşit özel sipariş karton çanta ve çevre dostu diğer materyallerden yapılmış hediye paketleme ürünleri üretiminde pazar lideridir.


daha fazla

Flickr'dan